Pragolab s.r.o.

Jsme jedním z lídrů na českém a slovenském trhu v oblasti laboratorních zařízení a svým zákazníkům přinášíme špičkové přístroje z oboru analytické chemie a fyzikálních měření více než 20 let.

Původní nabídka přístrojů Carlo Erba, VG, Haake, Martin Christ a Sigma se časem rozrostla na velkou část nabídky Thermo Fisher Scientific a dlouhé řady dalších dodavatelů a díky tomu nyní poskytujeme nejen jednotlivé vědecké či průmyslové přístroje, ale i celé integrované systémy přístrojové části laboratoří. Kromě tradičních analytických zařízení, jako jsou chromatografy či AAS myslíme i na budoucnost a především v oblasti hmotnostní spektrometrie, automatizované přípravy vzorků i nejmodernějších zařízeních z oblasti fyzikálních měření včetně zařízení využívající rychlou elektroniku.

Jako jedna z prvních tuzemských firem jsme získali certifikát ISO 9000 a své pracovníky školíme tak, aby rozuměli jak technické stránce, tak i praktickému použití přístrojů. Naši odbornost průběžně rozšiřujeme pravidelným školením a ve spolupráci s odbornými institucemi jako jsou Spektroskopická společnost Jana Marka Marci či Slovenská spektroskopická společnost se rovněž snažíme předat naše znalosti a dovednosti i k našim zákazníkům.

Address: 

Nad Krocínkou 55/285
190 00 Praha 9 - Prosek
Tel.: +420 284 813 020